Yhteystiedot

Anstar Oy on vuodesta 1981 toiminut suomalainen perheyritys. Tarjoamme Suomessa valmistettuja betonirakenteiden liitoksia ja liittorakenteita asiakkaillemme maailmanlaajuisesti. Anstarin tekninen neuvonta auttaa kaikissa betoniin kiinnittämiseen liittyvissä kysymyksissä. Anstarin asiantuntijat voivat kehittää ratkaisun myös asiakkaan erikoistapauksia koskeviin kiinnitysongelmiin.

Anstar Oy

Erstantie 2
15540 Villähde

p. +358 3 872 200

anstar@anstar.fi

Yhteyshenkilöt Laskutustiedot

Teräsosien myynti

Tero Viljakainen
toimitusjohtaja (rakennusliikkeet ja rautakaupat)
044 761 3510
tero.viljakainen@anstar.fi

Jari Vilkman
avainasiakaspäällikkö (elementtitehtaat)
040 083 0091
jari.vilkman@anstar.fi

Sampsa Taitto
myyntipäällikkö (rakennusliikkeet, rautakaupat)
040 627 3649
sampsa.taitto@anstar.fi

 

Eeva Tukonen
myyntikoordinaattori
050 442 3241
eeva.tukonen@anstar.fi

Ville Forsby
liiketoimintajohtaja
(vienti, liittopalkit)
044 481 1877
ville.forsby@anstar.fi

Juha Pulkkanen
kehitysjohtaja (jälleenmyyjät)
044 757 4751
juha.pulkkanen@anstar.fi

Liittopalkkien myynti ja suunnittelu

Jarmo Vaskelainen
liiketoimintapäällikkö
044 763 0990
jarmo.vaskelainen@anstar.fi

Atte Nieminen
myyntipäällikkö
044 761 6208
atte.nieminen@anstar.fi

Markus Hopeakoski
suunnittelupäällikkö
040 653 6509
markus.hopeakoski@anstar.fi

Ville Forsby
liiketoimintajohtaja
(vienti, liittopalkit)
044 481 1877
ville.forsby@anstar.fi

Osto

Juha Pulkkanen
kehitysjohtaja
044 757 4751
juha.pulkkanen@anstar.fi

Tekninen neuvonta

Hannu Lumiaho
kehittämispäällikkö
040 592 0852
hannu.lumiaho@anstar.fi

Tuotanto

Tatu Heiskanen
tehdaspäällikkö
040 772 9519
tatu.heiskanen@anstar.fi

Toni Räty
tuotantopäällikkö
041 730 6614
toni.raty@anstar.fi

Hallinto

Maarit Heinonen
talouspäällikkö, HR
044 736 0347
maarit.heinonen@anstar.fi

Tero Viljakainen
toimitusjohtaja
044 761 3510
tero.viljakainen@anstar.fi

Eeva Tukonen
myyntikoordinaattori (laskutus)
050 442 3241
eeva.tukonen@anstar.fi

Tilaa uutiskirjeemme