Smart steel. Since 1981.

Yhteystiedot

Anstar Oy on vuodesta 1981 toiminut suomalainen perheyritys. Tarjoamme Suomessa valmistettuja betonirakenteiden liitoksia ja liittorakenteita asiakkaillemme maailmanlaajuisesti. Anstarin tekninen neuvonta auttaa kaikissa betoniin kiinnittämiseen liittyvissä kysymyksissä. Anstarin asiantuntijat voivat kehittää ratkaisun myös asiakkaan erikoistapauksia koskeviin kiinnitysongelmiin.

Anstar Oy

Erstantie 2
15540 Villähde

p. +358 3 872 200

anstar@anstar.fi

Yhteyshenkilöt Laskutustiedot

Myynti

Tero Viljakainen
toimitusjohtaja (rakennusliikkeet)
+358 44 761 3510
tero.viljakainen@anstar.fi

Jari Vilkman
avainasiakaspäällikkö (elementtitehtaat)
+358 400 830 091
jari.vilkman@anstar.fi

Atte Nieminen
Asiakaspalveluinsinööri (jälleenmyyjät, rautakaupat)
+358 44 761 6208
atte.nieminen@anstar.fi

Liittopalkkien myynti ja suunnittelu

Hannu Lumiaho
suunnittelupäällikkö
tekninen neuvonta
+358 40 592 0852
hannu.lumiaho@anstar.fi

Jarmo Vaskelainen
projekti-insinööri
+358 44 763 0990
jarmo.vaskelainen@anstar.fi

Tuotanto

Tatu Heiskanen
Tuotantoinsinööri
+358 44 261 8080
tatu.heiskanen@anstar.fi

Tuotanto

Juha Pulkkanen
tehdaspäällikkö
+358 44 757 4751
juha.pulkkanen@anstar.fi

Laskutus/Reskontra

Tuija Hietala
myyntisihteeri
+358 3 872 200
tuija.hietala@anstar.fi

Tilaa uutiskirjeemme