Anstar Oy on vuodesta 1981 toiminut suomalainen perheyritys. Tarjoamme Suomessa valmistettuja betonirakenteiden liitoksia ja liittorakenteita asiakkaillemme maailmanlaajuisesti.

Anstarin tekninen neuvonta auttaa kaikissa betoniin kiinnittämiseen liittyvissä kysymyksissä. Anstarin asiantuntijat voivat kehittää ratkaisun myös asiakkaan erikoistapauksia koskeviin kiinnitysongelmiin.

Johto

Tero Viljakainen
toimitusjohtaja
gsm. 044 761 3510
tero.viljakainen@anstar.fi

Myynti

Jari Vilkman
avainasikaspäällikkö (Elementtitehtaat)
Puh. (03) 872 2011
gsm. 0400 830 091
jari.vilkman@anstar.fi

Tero Viljakainen
toimitusjohtaja (Rakennusliikkeet)
gsm. 044 761 3510
tero.viljakainen@anstar.fi

Liittopalkkien myynti ja suunnittelu

Hannu Lumiaho
suunnittelupäällikkö
Puh. (03) 872 2014
gsm. 040 592 0852
hannu.lumiaho@anstar.fi

Jarmo Vaskelainen
projekti-insinööri
gsm. 044 763 0990
jarmo.vaskelainen@anstar.fi

Tekninen neuvonta

Hannu Lumiaho
suunnittelupäällikkö
Puh. (03) 872 2014
gsm. 040 592 0852
hannu.lumiaho@anstar.fi

Tuotanto

Juha Pulkkanen
tehdaspäällikkö
gsm. 044 757 4751
juha.pulkkanen@anstar.fi

Lähettämö

Reijo Salakka
gsm. 044 755 0383
departs@anstar.eu

LAATU JA HYVÄKSYNNÄT

Tero Viljakainen
gsm. 044 761 3510
tero.viljakainen@anstar.fi

Laskutus

Tuija Hietala
Puh. (03) 872 200
tuija.hietala@anstar.fi